Kamera Omegon CCD Solar System imager

Kamera Omegon CCD Solar System Imager umožní prenášať fotografie z planét priamo do vášho počítača. Webkamera Omegon vám ponúka jednoduchý spôsob fotografovania planét a mesiaca. celý popis

Kód produktu: 18877
Výrobca: Omegon
Doprava zadarmo
149 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis produktu

Kamera Omegon CCD Solar System Imager umožní prenášať fotografie z planét priamo do vášho počítača. Webkamera Omegon vám ponúka jednoduchý spôsob fotografovania planét a mesiaca. Aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s astrofotografiou, po krátkom čase už budete môcť predviesť krásne fotografie planét.
 
Omegon CCD Solar System Imager je určite jedným z najlacnejších spôsobov, ako robiť vysoko kvalitné fotografie mesiaca a planét. Patrí medzi ne nový vstavaný grafický radič, ktorý umožňuje rýchlosť sťahovania až 30 snímok za sekundu cez rozhranie USB 2.0. Ak je pripojený dostatočne rýchly počítač, fotoaparát dokáže dodať až 30 záberov.

Nastavenie webovej kamery je veľmi jednoduché. Je pripojená cez USB rozhranie. Nízka hmotnosť nie je problémom ani pre najzákladnejšie teleskopické držiaky. Dodávka obsahuje 1,25 ”teleskopický adaptér, takže môžete kameru pripojiť priamo k teleskopu namiesto okulára.

Planéty budú pri pripájaní fotoaparátu k teleskopu stále príliš malé. Preto odporúčame použiť Barlowovu šošovku s každou webovou kamerou. To zvyšuje ohniskovú vzdialenosť a zobrazuje planétu ako väčší obrázok. Okrem toho odporúčame použiť infračervený filter Omegon, ktorý si môžete zakúpiť spolu s kamerou.

Teraz môžete nový Omegon CCD Solar System Imager používať optimálne s CD softvérom Omegon. Jednoducho vložte CD do CD mechaniky a užívateľsky prívetivé rozhranie sa spustí automaticky. Môžete si vybrať požadovaný jazyk z nemčiny, angličtiny, francúzštiny alebo poľštiny. K dispozícii máte aj výber rôznych ovládačov a softvéru pre systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (64 bitov).CD obsahuje:

    Ovládač Windows XP
    Windows Vista / 7 pre 32 a 64 bitové ovládače
    Zobrazovací softvér AMcap
    Softvér na spracovanie obrazu Registax
    inštalácia a softvérové ​​príručky

Technické parametre:

Veľkosť čipu (mm): 3,6 x 2,7
Citlivosť na svetlo (lx): <1
Bitová hĺbka (Bit): 24
Rozhrania USB: 2.0
Podporované operačné systémy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7
Dĺžka kábla (m): 2,1
Obrázky za sekundu: 30
Formát obrázku: JPEG, BMP, RAW
Veľkosť pixelu: 5,6
Rozlíšenie Fotografie (Pixel): 640x480
Video funkcia: áno
Formát videa: MPEG, AVI
Max. dĺžka videa: nekonečná
Automatické vyváženie: bielej
Čip - uhlopriečka (mm): 4,5
Typ CCD: CCD čipu (ICX098BQ)
Farba: čierna

Podobné produkty

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu