Externé osvetlenie pre mikroskopy IND

Skladom

Externé osvetlenie pre mikroskopy IND, t.z. fluorescenčné osvetlenie kruhu pre stereomikroskopy predstavuje prstencové osvetlenie - pre jasnejšie a rovnomernejšie osvetlené pole. celý popis

Kód produktu: lightfl
Výrobca: BTC
42 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 25.6. u Vás
Slovenská pošta: Streda 26.6. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Externé osvetlenie pre mikroskopy IND - fluorescenčné osvetlenie kruhu pre stereomikroskopy predstavuje prstencové osvetlenie - pre jasnejšie a rovnomernejšie osvetlené pole. Odporúča sa pre priemyselné stereo alebo stereomikroskopy bez osvetlenia.

Pre stereomikroskopy sa odporúča žiarivkové osvetlenie. Obraz bude rovnomernejšie osvetlený a nebude hádzať vôbec žiadne tiene. Priemer je 61 mm a je možné ho pripevniť na akýkoľvek mikroskop s akýmkoľvek menším priemerom pomocou troch skrutiek. Hrúbka je 28 mm.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu