Externé osvetlenie pre mikroskopy IND

Novinka

Externé osvetlenie pre mikroskopy IND, t.z. fluorescenčné osvetlenie kruhu pre stereomikroskopy predstavuje prstencové osvetlenie - pre jasnejšie a rovnomernejšie osvetlené pole. celý popis arrow-base

Kód produktu: lightfl
Výrobca: BTC
29 €
not-stock 3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
calendar Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
clock Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
view Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Externé osvetlenie pre mikroskopy IND - fluorescenčné osvetlenie kruhu pre stereomikroskopy predstavuje prstencové osvetlenie - pre jasnejšie a rovnomernejšie osvetlené pole. Odporúča sa pre priemyselné stereo alebo stereomikroskopy bez osvetlenia.

Pre stereomikroskopy sa odporúča žiarivkové osvetlenie. Obraz bude rovnomernejšie osvetlený a nebude hádzať vôbec žiadne tiene. Priemer je 61 mm a je možné ho pripevniť na akýkoľvek mikroskop s akýmkoľvek menším priemerom pomocou troch skrutiek. Hrúbka je 28 mm.

Prečo nakúpiť optiku u nás

benefit1
Viac jako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
benefit2
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
benefit3
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
benefit4
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
benefit5
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
benefit6
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
cross
Užívateľský panel