Digitálny monokulár Pulsar Forward FN455S

Digitálna predsádka / monogulár Pulsar Forward FN455S predstavuje kombináciu predsádky F455S s optickým monokulárom-nástavcom so zväčšením 5x. Je určený na pozorovanie z ruky za zhoršených svetelných podmienok a v noci, tak aj pre nasadenie na dennú optiku. celý popis

Kód produktu: 78199
Výrobca: Pulsar
Doprava za 1 €
1 454 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálna predsádka / monogulár Pulsar Forward FN455S predstavuje kombináciu predsádky F455S s optickým monokulárom-nástavcom so zväčšením 5x. Je určený na pozorovanie z ruky za zhoršených svetelných podmienok a v noci, tak aj pre nasadenie na dennú optiku.

Vysoká citlivosť v noci

Digitálna predsádka Forward FN455S využíva prednostné softvérové riešenia, špičkové elektronické komponenty a algoritmy na spracovanie signálu tak, aby poskytla jednu z najvyšších hodnôt citlivosti v infračervenom spektre (nočnú citlivosť).
Výsledkom je zariadenie, ktoré umožňuje pozorovanie v pasívnom režime za hlbokého súmraku, dokonca aj v noci, bez zapínania IR prísvitu. Vysoká citlivosť v rozmedzí 900-950nm umožňuje bezproblémové použitie predsádky Forward F neviditeľných IR prísvitov.

Dohľad v noci viac ako 500 m

Vysoká nočná citlivosť, displej a senzor s vysokým rozlíšením, široký rozsah nastavenia jasu a kontrastu, kvalitná optika a výkonný IR prísvit robí z modelu Forward F455 dokonalý nástroj na detekciu veľkých zvierat v úplne tme na vzdialenosť 450–500 metrov.

Rýchla transformácia

Nasadením predsádky na zameriavač dochádza k rýchlej transformácii pre použitie zameriavača pri nočnom love. Táto kombinácia ponúka niekoľko výhod, v porovnaní so zameriavačom na nočné videnie. Lov s nasadenou na objektív denného zameriavača predsádkou Forward F vytvára rovnaké podmienky ako lov so samotným zameriavačom, na ktorý ste zvyknutí, vrátane zachovania existujúcej zámernej osnovy a veľkého očného reliéfu. Dokonca Forward F umožňuje využitie variabilného zväčšenia zameriavača, pokiaľ to zameriavač umožňuje. Inštalácia predsádky je jednoduchá a tichá.


"Neviditeľný" IR prísvit s výkonom 700 mW s nastaviteľnou polohou svetelného lúča

Nový infračervený prísvit Pulsar Ultra-X940S pracuje na vlnovej dĺžke 940 nm v "neviditeľnom" spektre. Výkon IR prísvitu sa mení v rozmedzí 175, 350 a 700 mW v závislosti od požadovanej intenzity osvetlenia pre konkrétny typ pozorovania. Optická časť prísvitu umožňuje nastavenie smeru svetelného toku pre plné a rovnomerné osvetlenie pozorovacej oblasti.

Vstavaný video a audio rekordér

Prístroje Forward F sú vybavené záznamovým zariadením, ktoré umožňuje natáčanie videa vrátane zvuku a zhotovovanie snímok v čase pozorovania. Obrazový a video obsah je ukladaný do vnútornej pamäte a je ľahko prenesiteľný pomocou káblového USB pripojenia do PC/notebooku alebo bezdrôtovo cez WiFi do smartphonu/tabletu.

Rýchlo vymeniteľné dobíjacie batérie s dlhou životnosťou

Forward F využíva pokročilý autonómny systém napájania B-Pack. Nabíjacia batéria IPS7 (6,5 Ah) sa zmestí do špeciálneho slotu v tele predsádky a poskytuje napájanie po dobu 5 hod. z jedného nabíjania v režime maximálnej spotreby. Voliteľne je tiež k dispozícii vysokovýkonná batéria IPS14 (13,2 Ah). Výmena batérií vďaka špeciálnemu mechanizmu zaistenia je bleskurýchla. Navyše v prípade potreby je možné predsádku napájať cez USB pomocou externého zdroja, napr. powerbanky.

Wi-Fi. Integrácia so zariadeniami IOS a Android

Predsádka využíva bezdrôtový prenos WiFi na pripojenie k mobilným telefónom, tabletom s operačným systémom Android alebo iOS. Bezplatná aplikácia Stream Vision, inštalovaná na mobilnom zariadení, umožňuje prenos videa na displej vášho zariadenia, ovládanie predsádky, aktualizáciu softvéru, prácu so súbormi a mnoho ďalšieho.  


Ďalšie vlastnosti:

- HD snzor
- bezdrôtové diaľkové ovládanie
- štvorbodový rýchly bajonetový upevňovací systém s automatickým upnutím
- softvérový algoritmus na zvýšenie citlivosti SumLight
- okamžitý štart
- akrualizovateľný software
- prevádzkové teploty -25° až +50°C
- vodeodolnosť (IPX7)

Balenie obsahuje:

    Pulsar Forward FN455S
    Akumulátor IPS7
    Nabíjačka pre IPS
    Krytky objektívu a okulára
    Krytka pre konektor IR prísvitu
    IR prísvit
    Diaľkové ovládanie
    MicroUSB kábel
    Puzdro
    Návod na použitie
   

Technické parametre

Konštrukcia: Monokulárne nočné videnie | Predsádka na puškohľad
Zväčšenie: ≤ 7x
Priemer objektívu: 50 mm
Maximálne zväčšenie: 1 (5x s monokulárom)x x
Zorný uhol: 6.3°
Napájanie: Li-Ion Battery Pack IPS7/ 6400 mAh / DC 3.7 V
IR svietidlo: Pulsar Ultra-X940S (#79199), 940nm
Senzor: CMOS HD 1280x720 px
Vzdialenosť rozpoznania: 500m
Úroveň ochrany: IPX7
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: Áno
Rozmery: 170x136x77mm
Hmotnosť: 0.99 kg
Záruka: 36 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu