Digitálna predsádka Pulsar Forward F455S

Digitálna predsádka Pulsar Forward F455S je určená na zlepšenie viditeľnosti denných optík za zhoršených svetelných podmienok. Predsádka sa nasadzuje na predný objektív optiky a je pevne s ním spojená pomocou špeciálneho adaptéra s bajonetovým rýchloupínaním. celý popis

Kód produktu: 78189
Výrobca: Pulsar
Doprava za 1 €
1 357 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálna predsádka Pulsar Forward F455S je určená na zlepšenie viditeľnosti denných optík za zhoršených svetelných podmienok. Predsádka sa nasadzuje na predný objektív optiky a je pevne s ním spojená pomocou špeciálneho adaptéra s bajonetovým rýchloupínaním.

Zvýšená nočná citlivosť v noci

Digitálna predsádka Forward FN455S využíva prednostné softvérové riešenia, špičkové elektronické komponenty a algoritmy na spracovanie signálu tak, aby poskytla jednu z najvyšších hodnôt citlivosti v infračervenom spektre (nočnú citlivosť). Výsledkom je zariadenie, ktoré umožňuje pozorovanie v pasívnom režime za hlbokého súmraku, dokonca aj v noci, bez zapínania IR prísvitu. Vysoká citlivosť v rozmedzí 900-950nm umožňuje bezproblémové použitie predsádky Forward F neviditeľných IR prísvitov.

Rýchla transformácia

Nasadením predsádky na zameriavač dochádza k rýchlej transformácii pre použitie zameriavača pri nočnom love. Táto kombinácia ponúka niekoľko výhod, v porovnaní so zameriavačom na nočné videnie. Lov s nasadenou na objektív denného zameriavača predsádkou Forward F vytvára rovnaké podmienky ako lov so samotným zameriavačom, na ktorý ste zvyknutí, vrátane zachovania existujúcej zámernej osnovy a veľkého očného reliéfu. Dokonca Forward F umožňuje využitie variabilného zväčšenia zameriavača, pokiaľ to zameriavač umožňuje. Inštalácia predsádky je jednoduchá a tichá.

Zachovanie výhod dennej optiky aj v noci

Použitie predsádky Forward F umožňuje zachovať výhody dennej optiky aj v noci. Medzi výhody patrí: dlhší očný reliéf v porovnaní s puškohľadmi pre nočné videnie, klasický tvar zameriavacej osnovy, plynulé zväčšenie, rýchly prechod z denného do nočného režimu lovu, zachovanie spôsobu streľby.


"Neviditeľný" IR prísvit s výkonom 700 mW s nastaviteľnou polohou svetelného lúča

Nový infračervený prísvit Pulsar Ultra-X940S pracuje na vlnovej dĺžke 940 nm v "neviditeľnom" spektre. Výkon IR prísvitu sa mení v rozmedzí 175, 350 a 700 mW v závislosti od požadovanej intenzity osvetlenia pre konkrétny typ pozorovania. Optická časť prísvitu umožňuje nastavenie smeru svetelného toku pre plné a rovnomerné osvetlenie pozorovacej oblasti.


Rovnaký bod nastrelenia

Forward F umožňuje strelcom plne sa sústrediť na rýchle zameranie cieľa a streľbu bez zložitého nastavovania. Predsádka využíva sekvenčné usporiadanie optických a elektronických komponentov navrhnutých tak, aby zabezpečili stálosť bodu nastrelenia po nasadení predsádky na dennú optiku a pri doostrovaní predsádky na rôzne vzdialenosti.


Jednoduché ovládanie pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania

Diaľkový ovládač Pulsar BT Bluetooth sa pripevňuje na rukoväť alebo pažbu loveckej zbrane. S diaľkovým ovládačom Pulsar BT stačia poľovníkovi na ovládanie funkcií digitálnej predsádky minimálne pohyby a môže sa sústrediť na lov.


Mechanická odolnosť

Predsádky F majú vysokú odolnosť proti nárazom, čo umožňuje použitie s loveckými zbraňami veľkých kalibrov, ako sú 9,3 × 64, .30-06, .300, .375 atď., a tiež s brokovnicami a airsoftovými zbraňami.


Ďalšie vlastnosti:

- HD senzor
- nárazuvzdorné telo z horčíkovej zliatiny
- štvorbodový rýchly bajonetový upevňovací systém s automatickým upnutím
- rýchlo vymeniteľné dobíjacie batérie s dlhou životnosťou
- softvérový algoritmus na zvýšenie citlivosti SumLight
- Wi-Fi. Integrácia so zariadeniami IOS a Android
- vstavaný video a audio rekordér
- prevádzkové teploty -25° až +50°C
- vodeodolnosť (IPX7)
- okamžitý štart


Obsah balenia:

     Pulsar Forward F455S
     Akumulátor IPS7
     Nabíjačka pre IPS
     Krytky objektívu a okulára
     Krytka pre konektor IR prísvitu
     IR prísvit
     Diaľkové ovládanie
     MicroUSB kábel
     Puzdro
     Návod na použitie
   

 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: S nočným videním
Konštrukcia: Predsádka na puškohľad
Zväčšenie: ≤ 7x
Priemer objektívu: 50 mm
Maximálne zväčšenie: 1x x
Zorný uhol: 6.3°
Napájanie: Li-Ion Battery Pack IPS7/ 6400 mAh / DC 3.7 V
IR svietidlo: Pulsar Ultra-X940S (#79199), 940nm
Senzor: CMOS HD 1280x720 px
Vzdialenosť rozpoznania: 500m
Úroveň ochrany: vodeodolnosť - IPX7
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: Áno
Rozmery: 155x136x77mm
Hmotnosť: 0.83 kg
Záruka: 36 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu