Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Statív Omegon Titania 500 set

StatívOMEGONTITANIAset2
StatívOMEGONTITANIAset
Kód tovaru: 44199
Výrobca Omegon

Statív Omegon Titania 500 je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody.
Cena s DPH109 €
Cena bez DPH91 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Statív Omegon Titania 500 je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody. Tento statív spĺňa aj vyššie nároky.

Chcete počas krásneho dňa pozorovať v prírode, na výlete cez lesy a hory prírodné scenérie alebo detaily vzácneho vtáka či jeleňa ako pije z čistej pramenitej vody. Na čo najpresnejšie zachytenie takýchto zvláštnych momentov ďalekohľadom príde vhod mať vhodný statív.
Statív Omegon Titania 500  vám poskytuje vysokú stabilitu, hoci má veľmi nízku hmotnosť. Okrem nízkej hmotnosti je rada Titania veľmi kompaktne navrhnutá. Môžete tak nosiť tento statív von do prírody, tam si môžete nájsť tú správnu polohu s vaším fotoaparátom alebo ďalekohľadom.

Veľkou výhodou Titania statívu je jeho vysoká únosnosť. V závislosti od modelu, môže uniesť optimálnu hmotnosť 5-8kg. Stačí pripojiť svoj fotoaparát na jednoduché pozorovanie. Statív udržuje stabilitu pre vaše pozorovania. Na rozdiel od mnohých iných hliníkových statívov, tento model využíva tri hliníkové úsekové trubky, ktoré možno vysunúť. Výsledkom v praxi je vyššia stabilita.

Titaničitý statív je určený pre použitie na cestách -  na výlety, exkurzie. Využívate ho bez ohľadu na počasie - podľa toho, táto trojnožka bola navrhnutá tak, aby bola tvrdá a odolná voči poveternostným vplyvom. Môže byť rozšírená do požadovanej výšky, s ďalšou výškou k dispozícii predĺžením stredového stĺpika. Čierne penové uchopenie je k dispozícii v hornej časti statívu, aby bolo isté, že sa vždy ľahko ovláda. Dokonca aj keď je vonku zima, budete mať vždy statív pevne v rukách.

Statív Titania je vybavený 3/8 " skrutkou a montážnu dosku. V prípade, 3D náklonu hlavy alebo možno skôr extrémne flexibilnej akcie, je uchopenie pre rýchly pohyb. Jednoducho zaskrutkujete hlavu na montáž statívu a statív je pripravený fungovať. Tieto typy aplikácií sú rovnako rôznorodé ako pozorovatelia. Stačí len vybrať svoje obľúbené zo sortimentu statívových hláv,  ktoré sú k dispozícii. Tento statív je určený pre každú príležitosť.

Robustná kovová 3D sklápacia hlava vám dáva panorámu prírody, pretože je ľahko nasmerovaná ľubovoľným smerom. Veľké pohodlné rukoväte vám umožňujú pohybovať sa voľne v troch rôznych osiach, čo vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri používaní fotoaparátu alebo ďalekohľadu. Môžete nielen otočiť celú 360 ° v azimute, ale aj smerovanie hore smerom hore k zenitu je možné, čo je inak často problematické.

 

Technické parametre:

Druh výstavby: statív
Materiál: hliník
Nosnosť (kg): 8,0
Konektor závit na hlavu statívu: 1/4
Max. výška statívu (cm): 147
Min. výška statívu (cm): 59
Predĺženie nohy statívu: 2 + 1
Stativová hlavica je súčasťou jeho obsahu: áno
Taška je súčasťou jeho obsahu: áno
Dĺžka (cm): 75
Hmotnosť (kg): 2,1
Séria: Titania
Farba: čierna
Záruka: 36 mesiacov

Posledné zobrazené produkty

Statív Omegon Titania 500 set


StatívOMEGONTITANIAset2

Statív Omegon Titania 500 je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody.


Cena s DPH109 €
Cena bez DPH91 €

3-8 dni