Ďalekohľad Omegon Talron HD 10x26
Ďalekohľady Talron vám poskytujú úžasný výhľad na prírodu. Môžete si vychutnať jasný obraz – vďaka optickej kvalite, a to aj s tým najmenším modelom. Tieto ďalekohľady majú jednoducho úžasný výkon a za cenu, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Omegon Talron HD - ďalekohľad s ostrým a jasným obrazom
Ďalekohľady Talron vám poskytujú úžasný výhľad na prírodu. Môžete si vychutnať jasný obraz – vďaka optickej kvalite, a to aj s tým najmenším modelom. Tieto ďalekohľady majú jednoducho úžasný výkon a za cenu, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári.
Výhody v skratke
-
ultra ostrý – jasný a ostrý obraz až po okraj zorného poľa
-
plnená dusíkom - takže nedochádza k zahmlievaniu vnútra
-
na použitie v akomkoľvek počasí - vodeodolné a s pogumovaným povrchom
-
vynikajúci úchop - pohodlne padnú do rúk
-
Schmidt-Pechan hranoly BAK4
-
vysoký brilantný - jasný obraz vďaka povrchovým úpravám FMC všetkých šošoviek
-
šik - elegantný dizajn s chrómovými detailmi
Jasný výhľad – až na hranicu možností
Hneď pri prvom pohľade cez tento ďalekohľad Talron budete ohromení optickým výkonom. Neutrálny a ostrý obraz sa rozprestiera po celom zornom poli. Optika BAK-4 zaisťuje brilantný, jasný a ostrý obraz. V kombinácii s vynikajúcou viacvrstvovou vrstvou to znamená, že na objektoch, ktoré sa rozhodnete pozorovať, je možné vidieť množstvo detailov.
Všetky modely ponúkajú široké zorné pole. Neexistuje pocit „tunelového videnia“. Tento ďalekohľad dáva vašim očiam priestor a slobodu!
Či už za slnečného svitu alebo dažďa - vynikajúce v každom počasí
V dusnom teple alebo vo vlhkej, studenej hmle – bez ohľadu na počasie si môžete vziať svoj ďalekohľad Talron za každého počasia – aj keď „leje ako z krhly“. Budete radi, že váš prístroj je vodotesný a plnený dusíkom, aby sa zabránilo vnútornému zahmlievaniu. To je všetko len dobre, pretože počasie sa predsa len zmeniť nedá!
Pohodlne padne do rúk - ďalekohľad s otvoreným dizajnom mostíka
Ďalekohľad má nový dizajn s praktickým úchopom, ktorý obopína ruky. Je to úplne nový pocit pri držaní ďalekohľadu! Umožňuje lepšie ho ovládať – výhoda pri pozorovaní bez ohľadu na situáciu.
Hliníkový zaostrovací krúžok - rýchle zaostrovanie
Hliníkový zaostrovací krúžok sa používa na zaostrenie objektu a v prípade potreby aj veľmi rýchlo – len máloktorý ďalekohľad dokáže zaostriť tak rýchlo ako Talron.
Povedzme, že je pár metrov od vás vták, ktorého chcete pozorovať. Váš ďalekohľad je však zaostrený na oveľa väčšiu vzdialenosť. Pri zaostrovaní pravou rukou stačí len mierne otočiť zaostrovací krúžok doprava. Keďže ide o zvyknutý pohyb pravej ruky, pôsobí veľmi prirodzene. Mnohé iné ďalekohľady je potrebné zaostriť opačným smerom.
Užitočné na výletoch alebo vo vlastnej záhrade
Ďalekohľady Talron sú kompaktné a veľmi praktické – a preto sú perfektným spoločníkom na každom výlete. Vždy existuje toľko zaujímavých vecí, na ktoré by ste sa chceli pozrieť bližšie. Ale sú fascinujúce na použitie aj vo vlastnej záhrade – napríklad na pozorovanie malého strieka alebo kontrolu postupu grilovania. Váš ďalekohľad vám umožní objaviť celý rad zaujímavých vecí.
Zaostrenie na blízko
Pozorujte zblízka – stále budete mať ostrý obraz už zo vzdialenosti 2 metrov. Pozorovatelia vtákov a tí, ktorí chcú pozorovať iné malé zvieratá, si ich zamilujú. Túto výhodu ponúka len veľmi málo ďalekohľadov.
Taška a popruh
Súčasťou balenia ďalekohľadu Talron je taška, ramenný popruh a gumené krytky objektívov. Len počkajte, kým začnete pozorovať – zažijete veľa vzrušujúcich momentov, keďže vás tento ďalekohľad neustále ohromuje svojou neuveriteľnou optikou – je to ako v kine!
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Pre deti | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport | Vreckové |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Priemer objektívu: | 26 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 10 x |
| Zorné pole v 1 000 m: | 98 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 3,5m |
| Sklo hranolu: | Schmidt Pechan BaK4 |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno |
| Antireflexná úprava šošoviek: | FMC, úplné viacnásobné |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | 130 x 105 x 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
