Ďalekohľad Omegon Hunter 2.0 8x42
Tento ďalekohľad ponúka jedinečný pohľad na prírodu. S obzvlášť veľkým zorným poľom, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii nečakali, ďalekohľad Hunter 2.0 zaujme moderným dizajnom a novou, ostrou optikou. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | 14.5. u Vás |
| Slovenská pošta: | Piatok 15.5. u Vás |
Popis výrobku
Výhody v skratke:
-
Vodotesný a odolný voči zahmlievaniu, aby ste si mohli vychutnať pozorovanie v daždivých aj slnečných dňoch
-
Antireflexná vrstva šošoviek a hranoly BAK4 s jasným a krištáľovo čistým obraz až do súmraku
-
S extra veľkým zorný poľom dokážete preskúmať veľkú oblasť prírody
-
Štýlový dizajn a protišmykový povrch - vždy vhodný spoločník na cesty a výlety do prírody, či turistiku
Pôsobivé pozorovanie: Hunter 2.0 je najmodernejšie a premyslené vylepšenie. Vďaka ešte väčšiemu zornému poľu ako jeho predchodca si jednoznačne rozšírite pozorovacie obzory. Ďalekohľad pojme širší záber prírody a viac zo snímaného okolia.
Optimálny výkon vo dne aj v noci
Neutrálny, ostrý a vysoko kontrastný obraz. Hunter 2.0 zobrazuje vaše okolie presne také, aké je. Viacvrstvové povrchové úpravy šošoviek a hranoly BAK4 s vysokou priehľadnosťou poskytujú jasný obraz. Pre vás to znamená ideálne pozorovanie v každej situácii.
Počas dňa: Počas cestovania pozorujte prírodu, terén, zver či vtáctvo. Pri pozorovaní si všimnete aj malé detaily a rozdiely v operení.
Za súmraku: Keď je svetlo málo, tieto ďalekohľady poskytujú jasný obraz. Zver za súmraku už nie je vášmu zraku skrytá.
V noci: Ako vyzerá obloha nad vami a čo sa dá objaviť v Mliečnej ceste? S Hunterom 2.0 to môžete zistiť. Ideálne na objavné cesty počas miernych letných nocí.
Jasný pohľad aj vo vlhkom prostredí
Voda nemá na váš nový ďalekohľad žiadny vplyv. Predstavte si, že ste na turistike či poľovačke za úsvitu. Vlhkosť je vtedy zvyčajne obzvlášť vysoká a vo vašom ďalekohľade sa môže rýchlo nahromadiť rosa. To ale nie je pri pozorovaní prekážkou, pretože tieto šošovky zostávajú vždy čisté.
Kompaktný: Či už ide priemer objektívu 42, 50 alebo 56 mm, ďalekohľad je vyrobený čo najmenší. Strešná konštrukcia ďalekohľadu je priestorovo úsporná.
Robustný: Silné gumené puzdro poskytuje dostatočnú ochrannú vrstvu aj pri jeho odložení v prírode či teréne.
Presné: Pomocou veľkého hliníkového zaostrovacieho kolieska a dioptrického kolieska ľahko a správne zaostríte na pozorovaný objekt. Otočné očnice s funkciou aretácie zaisťujú správny výhľad.
Elegantný dizajn s veľkým zaostrovacím kolieskom
Ďalekohľad Hunter 2.0 bol navrhnutý tak, aby ste mali veci vždy pod kontrolou. Vďaka gumovému pancierovaniu vám perfektne padnú do ruky a prstami vždy dosiahnete na zaostrovacie koliesko. Môžete tak rýchlo nastaviť správne zaostrenie.
Taška na prenášanie a popruhy na prenášanie
Váš ďalekohľad je vždy pripravený a dobre chránený pred prachom v taške vyrobenej na mieru. Mäkké polstrované popruhy umožňujú pozorovanie po celý deň.
Balenie obsahuje:
Ďalekohľad, kryt objektívu, kryt okuláru, popruhy na prenášanie, tašku
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Zväčšenie: | 8x |
| Priemer objektívu: | 42 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 8 x |
| Zorný uhol: | 8,12 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 142 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 2 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 5,2 mm |
| Sklo hranolu: | BaK 4 |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno, -3 /+3 dioptrie |
| Relatívna svetelnosť: | 27,6 |
| Antireflexná úprava šošoviek: | viacnásobná |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | d 133 mm x š 152 mm x v 53 mm |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Odporúčané príslušenstvo
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
