Ďalekohľad Omegon Hunter 2.0 12x56 ED
Príroda, vtáctvo, hviezdy... Pomocou tohto ďalekohľadu môžete pozorovať všetko, čo chcete, s čistotou obrazu ostrou ako žiletka. Nový objektív so špeciálnym sklom ED poskytuje výnimočne čistý obraz so zvýšeným kontrastom. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | 14.5. u Vás |
| Slovenská pošta: | Piatok 15.5. u Vás |
Popis výrobku
ED optika pre ostré a jasné pozorovanie
Príroda, vtáky, hviezdy... Pomocou tohto ďalekohľadu môžete pozorovať všetko, čo chcete, s čistotou obrazu ostrou ako žiletka. Nový objektív so špeciálnym sklom ED poskytuje výnimočne čistý obraz so zvýšeným kontrastom. Okrem toho má obrovské zorné pole, aké sa zvyčajne nachádza iba v drahých ďalekohľadoch. Hunter 2.0 predstavuje profesionálne pozorovanie za prijateľnú cenu.
Výhody:
- Vodotesný a nezahmlievajúci, aby ste si mohli vychutnať pozorovanie v daždivých a slnečných dňoch
- Špeciálna ED sklenená optika pre menej farebných okrajov a výrazne vyšší kontrast a čistý výhľad pri pozorovaní
- Antireflexná vrstva a hranoly BAK4 pre jasný a krištáľovo čistý obraz až do súmraku
- Extra veľké zorné pole: Preskúmajte veľkú oblasť a pri sledovaní prírody získate viac zážitku.
- Cool dizajn a protišmykové držanie - vždy vhodný spoločník na cesty a výlety.
Pôsobivé až do konca
Má niekto rád nazeranie cez úzke kanály? Presne to ponúka mnoho ďalekohľadov. Hunter 2.0 je najmodernejšie, dobre premyslené vylepšenie. Použite ho na okamžité rozšírenie svojich obzorov vďaka jeho ešte väčšiemu zornému poľu ako jeho predchodca. Takže môžete vidieť viac z prírody a viac okolitej krajiny.
Vysoký výkon vo dne aj v noci
Neutrálny, ostrý a vysoko kontrastný obraz. Hunter 2.0 zobrazuje vaše okolie také, aké je. Šošovky s viacerými vrstvami a hranoly BAK4 s vysokou transparentnosťou poskytujú jasný obraz. Pre vás to znamená ideálne pozorovania v každej situácii.
Počas dňa: Počas cestovania pozorujte prírodu alebo zver a vtáky. Všimnite si najmenšie detaily a malé rozdiely v operení.
Za súmraku: Kto sa plazí cez čistinku? Keď je svetlo málo, tieto ďalekohľady poskytujú jasný obraz. Zver za súmraku už nie je skrytá pred zrakom.
V noci: Ako vyzerá obloha nad vami ? Čo možno objaviť v Mliečnej ceste? S Hunterom 2.0 to môžete zistiť. Ideálne na objavné cesty počas miernych letných nocí.
Jasné výhľady vo vlhkých a mokrých podmienkach
Voda nemá na váš nový ďalekohľad žiadny vplyv. Predstavte si, že ste na poľovačke za úsvitu. Vlhkosť je vtedy zvyčajne obzvlášť vysoká a vo vašom ďalekohľade sa môže rýchlo nahromadiť rosa. Ale to nie je žiadny problém, pretože tieto šošovky zostávajú vždy čisté.
Elegantný dizajn s veľkým zaostrovacím kolieskom
Ďalekohľad Hunter 2.0 bol navrhnutý tak, aby ste mali veci vždy pod kontrolou. Vďaka gumovému pancierovaniu vám perfektne padnú do ruky a prstami vždy dosiahnete na zaostrovacie koliesko. Môžete tak rýchlo nastaviť správne zaostrenie, napríklad ak chcete v kríkoch vidieť vzácneho vtáka.
Kompaktný: Či už ide o clonu objektívu 42, 50 alebo 56 mm, ďalekohľad je vyrobený čo najmenší. Konštrukcia strechy je obzvlášť priestorovo úsporná.
Robustný: Silné gumené brnenie poskytuje ochrannú vrstvu. Ďalekohľad môžete odložiť medzi prírodu.
Presné: Okamžite nájdite správny pohľad a zaostrenie. Pomocou veľkého hliníkového zaostrovacieho kolieska a dioptrického kolieska ľahko nastavíte správne zaostrenie. Otočné očnice s funkciou aretácie zaisťujú správny výhľad.
Taška na prenášanie a popruhy na prenášanie
Váš ďalekohľad je vždy pripravený a dobre chránený pred prachom v taške vyrobenej na mieru. Mäkké polstrované popruhy umožňujú pozorovanie po celý deň.
Obsahuje:
Ďalekohľad, kryt objektívu, kryt okuláru, popruhy na prenášanie, tašku
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Poľovníctvo | Turistika, ornitológia |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Priemer objektívu: | 56 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 12 x |
| Zorný uhol: | 5,5 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 96 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 3 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 4,63 mm |
| Sklo hranolu: | BaK 4, ED |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno, -3 .+3 dioptrie |
| Relatívna svetelnosť: | 21,8 |
| Antireflexná úprava šošoviek: | viacnásobná |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | d 158 mm x š 143 mm x v 65 mm |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Odporúčané príslušenstvo
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
