Ďalekohľad Omegon Hunter 2.0 10x42 ED
ED optika pre ostré a jasné pozorovanie Príroda, vtáctvo, hviezdy... Pomocou tohto ďalekohľadu môžete pozorovať všetko s ostrým obrazom. Nový objektív so špeciálnym sklom ED poskytuje výnimočne čistý obraz so zvýšeným kontrastom. Okrem toho má obrovské zorné pole, aké sa zvyčajne nachádza u drahších modelov. Hunter 2.0 predstavuje profesionálne pozorovanie za prijateľnú cenu. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | zajtra u Vás |
| Slovenská pošta: | 14.5. u Vás |
Popis výrobku
ED optika pre ostré a jasné pozorovanie
Príroda, vtáctvo, hviezdy... Pomocou tohto ďalekohľadu môžete pozorovať všetko s ostrým obrazom. Nový objektív so špeciálnym sklom ED poskytuje výnimočne čistý obraz so zvýšeným kontrastom. Okrem toho má obrovské zorné pole, aké sa zvyčajne nachádza u drahších modelov. Hunter 2.0 predstavuje profesionálne pozorovanie za prijateľnú cenu.
Výhody:
-
Vodotesný a nezahmlievajúci, aby ste si mohli vychutnať pozorovanie v daždivých a slnečných dňoch
-
Špeciálne ED sklá , ktoré zabraňujú tvorbe farebných okrajov a podstatne vyšší kontrast s čistým výhľadom pri pozorovaní
-
Antireflexná vrstva a hranoly BAK4 pre jasný a krištáľovo čistý obraz až do súmraku
-
široké zorné pole
-
štýlový dizajn a protišmykové držanie - vždy vhodný spoločník na cesty a výlety
Pôsobivý
Hunter 2.0 je modernejšia a vylepšená verzia série Hunter. Vďaka jeho ešte väčšiemu zornému poľu je pozorovanie sním veľmi prívetivé. Takže môžete vidieť viac z prírody a viac okolitej krajiny.
Vysoký výkon vo dne aj v noci
Neutrálny, ostrý a vysoko kontrastný obraz. Hunter 2.0 zobrazuje vaše okolie také, aké naozaj je. Šošovky s viacerými vrstvami a hranoly BAK4 s vysokou transparentnosťou poskytujú jasný obraz. To je predurčené pre ideálne pozorovanie.
Počas dňa: Počas cestovania pozorujte prírodu, terén, zver či vtáctvo. Všimnete si aj malé detaily a rozdiely v operení.
Za súmraku: Keď je svetla málo, tieto ďalekohľady poskytujú jasný obraz. Zver za súmraku už nie je vášmu zraku skrytá.
V noci: Ako vyzerá obloha nad vami a čo sa dá objaviť v Mliečnej ceste? S Hunterom 2.0 to môžete zistiť. Ideálne na objavné cesty počas miernych letných nocí.
Jasný pohľad aj vo vlhkom prostredí
Voda nemá na váš nový ďalekohľad žiadny vplyv. Predstavte si, že ste na turistike či poľovačke za úsvitu. Vlhkosť je vtedy zvyčajne obzvlášť vysoká a vo vašom ďalekohľade sa môže rýchlo nahromadiť rosa. To ale nie je v pozorovaní prekážka, pretože tieto šošovky zostávajú vždy čisté.
Elegantný dizajn s veľkým zaostrovacím kolieskom
Ďalekohľad Hunter 2.0 bol navrhnutý tak, aby ste mali veci vždy pod kontrolou. Vďaka gumovému pancierovaniu vám perfektne padnú do ruky a prstami vždy dosiahnete na zaostrovacie koliesko. Môžete tak rýchlo nastaviť správne zaostrenie.
Kompaktný: Či už ide o clonu objektívu 42, 50 alebo 56 mm, ďalekohľad je vyrobený čo najmenší. Strešná konštrukcia ďalekohľadu je priestorovo úsporná.
Robustný: Silné gumené puzdro poskytuje dostatočnú ochrannú vrstvu aj pri jho odložení v prírode či teréne.
Presné: Pomocou veľkého hliníkového zaostrovacieho kolieska a dioptrického kolieska ľahko nastavíte správne zaostrenie. Otočné očnice s funkciou aretácie zaisťujú správny výhľad.
Taška na prenášanie a popruhy na prenášanie
Váš ďalekohľad je vždy pripravený a dobre chránený pred prachom v taške vyrobenej na mieru. Mäkké polstrované popruhy umožňujú pozorovanie po celý deň.
Balenie obsahuje:
Ďalekohľad, kryt objektívu, kryt okuláru, popruhy na prenášanie, tašku
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Zväčšenie: | 10x |
| Priemer objektívu: | 42 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 10 x |
| Zorný uhol: | 6,6 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 116 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 2 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 4,14 mm |
| Sklo hranolu: | BaK 4, ED |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno, -3/+3 dioptrie |
| Relatívna svetelnosť: | 17,6 |
| Antireflexná úprava šošoviek: | viacnásobná |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | d 133 mm x š 150 mm x v 60 mm |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Odporúčané príslušenstvo
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
