Ďalekohľad Omegon Blackstar 2.0 10x50
Nový ďalekohľad OMEGON 2.0 10x42 so strešnými hranolmi je spoľahlivým spoločníkom na pešiu turistiku a túry za pozorovaním vtáctva, ako aj na vode. Kompaktná a výkonná sada ďalekohľadu na pozorovanie prírody. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Nový ďalekohľad OMEGON BLACKSTAR 2.0 10x42 so strešnými hranolmi je spoľahlivým spoločníkom na pešiu turistiku a túry za pozorovaním vtáctva, ako aj na vode. Kompaktná a výkonná sada ďalekohľadu na pozorovanie prírody.
Presne to sú prednosti ďalekohľadu Omegon 10x42 so strešnými hranolmi; ich optika a mechanická štruktúra sú vo vyššej triede.
Vďaka svojmu tvaru perfektne padnú do rúk a pogumované opuzdrenie poskytuje pevný úchop. Počas pozorovania možno centrálne zaostrovacie koliesko jednoducho ovládať len jedným prstom.
Zmena zaostrenia z blízkeho na nekonečno nezaberie viac ako polovicu otáčky kolieska, takže sa nedostanete do otravného zaostrovania metódou pokusov a omylov.
Omegon 2.0 10x42 poskytuje pohodlnú polohu pri pozorovaní. Dodávajú sa s otočnými očnicami, ktoré sa zaistia na mieste, aby sa predišlo akémukoľvek náhodnému stiahnutiu očnice počas pozorovania.
Optické vlastnosti
Táto sada ďalekohľadov ponúka široké zorné pole a vynikajúcu ostrosť v celom poli. Objektívové šošovky a okuláre sú potiahnuté viacerými vrstvami, aby sa znížil odraz svetla. Tubusy objektívu sú vnútorne matne čierne , čo prispieva k ďalšej eliminácii akýchkoľvek odrazov, ktoré by viedli k slabému kontrastu a ovplyvňovali pozorovanie.
Vlastnosti v skratke:
- Pohodlná poloha pri pozeraní
- Otočné očnice
- Dobrá celková ostrosť
- Viacvrstvová v úprav optických členov
- Kompaktná veľkosť, no napriek tomu vysoká priepustnosť svetla
- Dobrá korekcia farieb
- Skutočná reprodukcia obrazu
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Poľovníctvo | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Zväčšenie: | 10x |
| Priemer objektívu: | 50 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 10 x |
| Zorný uhol: | 5,2 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 91 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 5 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 5 mm |
| Sklo hranolu: | Bak4 |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno |
| Antireflexná úprava šošoviek: | viacnásobná |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | d 133 mm x š 60 mm x v 163 mm |
| Hmotnosť: | 0.80 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Odporúčané príslušenstvo
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
