Ďalekohľad FOMEI 9x63 LEADER RSV, SMC
Ďalekohľady s robustným čierným pogumovaním konštruované pre pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. ZCF konštrukcia - Super Vision, šošovky K4 + SMC coating , hranoly BaK4, pogumovaný z tvrdenej gumy, popruh. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zostatkové svetlo, preto je možné s nimi pozorovanie aj za šera aj počas jasnej noci.
Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ vyžaduje vysokú svetelnosť obrazu.
Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku, ale aj na pozorovaniu nočnej oblohy.
Model 9x63 LEADER RSV je tou pravou voľbou pre poľovníctvo a na pozorovanie za súmraku alebo večer.
Jeho hlavnými benefitami sú vysoká svetelná priepustnosť zachovaná aj pri veľkom zväčšení.
Telo ďalekohľadu je vybavené tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou a ochranou proti oderu.
V rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranola použité špeciálne viacpriepustné optické sklo Bak4, šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou (SMC - SuperMultiCoated).
Precízna, úplne plynulo sa pohybujúca, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukaviciach. Ďalekohľad je možné upevniť na statív pomocou adaptéra.
Kovové trmene zaisťujú pevné spojenie a spoľahlivú súososť oboch tubusov. Osová rozteč okulárov je 60-72mm.
Súčasťou balenia je:
- púzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Poľovníctvo | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport |
|---|---|
| Konštrukcia: | Klasická (Porro) |
| Priemer objektívu: | 63 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 9 x |
| Zorný uhol: | 5 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 87 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 10 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 7 mm |
| Sklo hranolu: | BaK4 |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | -2, +2 |
| Relatívna svetelnosť: | 49 |
| Antireflexná úprava šošoviek: | SMC |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
