Binokulárna hlava Omegon Binoviewer 1,25 "

Skladom Novinka

Binokulárna hlava Omegon Binoviewer 1,25" umožňuje uvoľnené, takmer 3D sledovanie. Ideálne na planetárne a lunárne pozorovanie. celý popis

Kód produktu: 33077
Výrobca: Omegon
Doprava zadarmo
199 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Pondelok 20.9. u Vás
Slovenská pošta: Utorok 21.9. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku


Bino-prehliadač zmení váš teleskop na ďalekohľad. Namiesto obvyklého (a dosť neprirodzeného) spôsobu pozorovania iba jedným okom môžete namiesto žmúrania pozorovať úplne uvoľneným spôsobom. To nielenže znamená, že sa tak rýchlo neunavíte, ale tiež, že pri svojom lunárnom a planetárnom pozorovaní zažijete 3D efekt. A tiež bude obrázok vyzerať z fyziologických dôvodov jasnejší a väčší. Aj skúsení pozorovatelia objavia na Mesiaci nové detaily.

Bino-viewer nezmení orientáciu obrazu. Ak teda napríklad použijete hranol Amici na získanie vzpriameného a nereverzovaného lunárneho alebo planetárneho obrazu, potom táto orientácia zostane rovnaká aj cez bino-prehliadač.

Na to, aby ste mohli používať bino-prehliadač, budete potrebovať dva rovnaké okuláre s rovnakou ohniskovou vzdialenosťou. Každý okulár môže byť tiež samostatne zaostrený na bino-prehliadač.

Odborný komentár:

Bino-divákvýhodu v tom, že môže pozorovať oboma očami. Tieto prístroje sú však určené predovšetkým na pozorovanie jasnejších predmetov, ako sú planéty, Mesiac a objekty jasného hlbokého neba.

Veľmi slabé predmety by ste mali stále pozorovať iba jedným okom. Svetlé objekty sa však divákom javia ako obzvlášť fascinujúce.


Technické parametre:

Náter optického systému: viacnásobný
Pripojenie (k teleskopu): 1,25 "
Pripojenie (k okuláru): 1,25 "
Interpupilárna vzdialenosť (mm): 55 - 75
Špeciálne vlastnosti:
Prstencová svorka: áno
Taška na prenášanie: áno 
Hmotnosť (g): 600
Celkové rozmery DxŠxV (cm): 13x12x5
Farba: čierna
Typ: Binokulárna hlava

Technické parametre

Hmotnosť: 0.60 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu