Batéria s ochranou Xtar 18650, 3500mAh li-ion, 3,7V
Náhradná dobíjacia batéria Xtar pre prístroje Hikmicro Gryphon, Panther, Cheetah, Falcon, Raptor a Pard NV008P alebo NV007S, NV007V, NV008S s predĺženým krytom batérie. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | 14.5. u Vás |
| Slovenská pošta: | Piatok 15.5. u Vás |
Popis výrobku
Náhradné nabíjacie Li-Ion batérie Xtar 3500 mAh 18650, Li-ion, 3,7 V (vrátane ochranného obvodu) pre prístroje Hikmicro Gryphon, Panther, Falcon a Pard NV008P, poprípade aj NV007S, NV007V, NV008S s predĺženým krytom batérie.
Batéria obsahuje ochranný obvod, čo znamená, že je približne o 3 mm dlhšia. Ak ju chcete používať v zariadeniach NV008S, NV007V alebo NV007S, musíte si kúpiť dlhší kryt batérie.
Parametre
- je určená na použitie v dobíjacích svietidlách a elektronických zariadeniach.
- možno nabíjať vnútri zariadenia pomocou zabudovanej nabíjačky alebo externe pomocou špeciálnej nabíjačky
- Li-ion batéria
- kapacita 3400 mAh
- vrátane ochranného obvodu
- ochrana proti prebitiu, vybíjaniu, prebíjaniu a skratu
Pozor
- pred použitím si prečítajte priložený návod
- upozorňujeme, že odstránenie alebo poškodenie ochrannej elektroniky (PCB) vedie ku skratu, požiaru alebo výbuchu
- nevhodné pre deti
Špecifikácie:
| Napätie [V]: | 3,7 V (3,6 V) |
| Možnosť dobíjania: | ÁNO |
| Rozmery (priemer × výška): | 18,5 mm × 68,8 mm |
| Chemické zloženie: | Li-Ion |
| Kapacita [mAh]: | 3500 mAh |
| Značka: | Xtar |
| Záruka (mesiace/rok): | 24/2 |
| Balenie: | Originálne balenie v plastovej škatuľke, 1 ks batérie! |
Technické parametre
| Záruka: | 24 mesiacov |
|---|
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
