Výrobcovia / značky

Info o nás vo firme.

Úvod O nás, kontakty, ... Info o nás vo firme.

zľava: Ing. Pavel Vlnka, Zlatica Paulovičová

Dvaja pracovníci, vlastné nebytové priestory: kancelária, sklad, baliareň. Dlhoročné skúsenosti, solídmi a férový prístup. 

 Osobný prístup, poradenstvo, nezištné rady pri výbere, v tom sme iní od bežných internetových predajcov. Od roku 1999 prevádzkuje stránky www.dalekohlady.sk a máme už tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku. 
    Sme špecializovaní na náš sortiment, nami ponúkaný sortiment sú hlavne overené prístroje, ktorých pomer ceny a kvality je čo najlepší.
    Samozrejmosťou je poradenstvo pri výbere zamerané na potreby zákazníka. Od počiatku firmy je našou hlavnou stratégiou pomôcť zákazníkovi pri výbere. Konateľ a zakladateľ firmy Pavel Vlnka robí predaj ďalekohľadov a mikroskopov popri svojom hlavnom zamestnaní vo svojom voľnom čase, teda nie je od predaja tohto sortimentu existenčne závislý a teda nie je jeho hlavným cieľom zarobiť. Množstvo ďakovných emailov od zákazníkov potvrdzuje správnosť tejto našej predajnej stratégie. 
    Zabezpečenie servisu a záruka fungovania našej firmy na ďašie roky je samozrejmosť.

obrázok vpravo —>zľava: Ing. Pavel Vlnka;

 

Prečo nakupovať práve u nás?

Výhody, ktoré pri nakupovaní u nás isto využijete:

  • Široká ponuka tovaru. Našu ponuku neustále rozširujeme a vyberáme pre Vás vhodný tovar z dostupnej ponuky.  Niektorý tovar je možné si priamo vyskúšať a otestovať v u nás. Objednaný tovar si môžte priamo vyzdvihnúť u nás.
  • Poskytujeme  Vám najlepšie informácie pre Vaše správne rozhodovanie o kúpe tovaru. Radi vám vhodne poradíme a vysvetlíme výhody a rozdiely v tovaroch.
  • Nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a skúsenosti s logistikou, dlhoročné skúsenosti. Na trhu pôsobíme od roku 1999.
  • U nás môžete nakupovať aj bez registrácie.
Copyright 2015 - 2017 © VLNKA-dalekohlady